Як заробляти на активній торгівлі криптовалютами

bitcoin

На ринку цифрових грошей дуже багато підводних каменів, втратити кошти можна при зберіганні біткоїнів, їх купівлі та продажу, також під час укладання угод на біржі. Потрібно розуміти, як торгувати криптовалютою та де це робити. Якщо мова йде про трейдерів, вони роблять багато угод з цифровими активами, намагаються отримати вигоду за короткий період часу.

Щоб торгувати криптовалютою, краще скористатися біржами. На них клієнти можуть у будь-який момент продати або купити цифрові активи, користуватися додатковими опціями. Але потрібно розуміти, як торгувати криптовалютою з прибутковістю. Також торгівля криптовалютами можлива через обмінники. На них її купують, а потім переводять на біржу або холодний гаманець. Однако цей засіб є небезпечним. Дуже великий ризик натрапити на шахраїв, або ввести помилкові дані під час відправлення засобів. Тоді криптовалюту можна втратити.

Як купити крипту

Перш за все крипту купують через криптобіржі – це такі майданчики, де торгують цифровими активами. Потрібно обрати платформу, яка дає змогу купити крипту і продати її. Після вибору доведеться зареєструватися на біржі. Найбільша європейська біржа криптовалют – це White BIT.

Що потрібно вводити під час реєстрації на біржі:

  • адресу;
  • паспорт;
  • номер телефона;
  • фото.

Це потрібно для боротьби з відмиванням грошей та демонстрації надійності криптобіржі для інвесторів. На цьому етапі клієнт отримує особистий кабінет з крипто гаманцем, встановлює свій пароль для входу в нього. Після того, як заходиш до розділу купівлі криптовалюти, можна стати власником того або іншого активу через онлайн-покупку. Можна укласти угоду прямо з іншим інвестором за допомогою банківської карти. Достатньо у фільтрі пошуку вибрати потрібну крипту і засіб сплати, а із списку найбільш підходящу пропозицію за ціною.

Як продати криптовалюту

Завдяки продажу криптовалюти можна зафіксувати прибуток від трейдингу або інвестування у ті чи інші токени. Ця процедура дозволяє обміняти токени на фіатні гроші. Щоб продати криптовалюту, існує декілька засобів: обмінники, криптовалютні біржі. Онлайн обмінні пункти більш надійний засіб ніж всі інші. Щоб скористатися ним, потрібно пройти реєстрацію, вибрати направленість угоди, вказати платіжні реквізити, відправити криптовалюту на гаманець, який вказано в обміннику. Потім залишається дочекатися зарахування засобів на вказану платіжну систему.

Так як продати криптовалюту? Можливо, краще звернути увагу на біржі. З їх допомогою можна виводити кошти безпосередньо на карту. На біржах більший рівень ліквідності. Можна продати популярні токени швидше.


Для комментирования войдите через соц.сети или введите своё имя

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Настоятельно рекомендуем вам придерживаться вежливой формы общения, избегать любого незаконного, угрожающего, оскорбительного, непристойного или грубого обращения к другим посетителям ресурса.

Читать комментарии 0

Для комментирования войдите через соц.сети или введите своё имя

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Настоятельно рекомендуем вам придерживаться вежливой формы общения, избегать любого незаконного, угрожающего, оскорбительного, непристойного или грубого обращения к другим посетителям ресурса.

Новости про животных

Сброс пароля

Вернуться на
Войти
Что вы хотите нам прислать?
История
Внимание! Разыскиваются интересные истории про братьев наших меньших.
Видео
Присылайте ваши видео и мы их обязательно опубликуем.
Фото
Присылайте фото ваших питомцев и мы их обязательно опубликуем.