Як вибрати найкращий корм для свого собаки

корм для собак

Наука стверджує: собакам потрібен збалансований раціон, який забезпечує їхні маленькі організми необхідними поживними речовинами, зокрема білками, вуглеводами, жирами, мінералами, вітамінами та клітковиною. Проблема полягає в тому, що в зоомагазинах, у ветеринарів і в інтернеті доступний величезний асортимент продуктів. Не кожен досвідчений господар точно знає, що краще саме для його вихованця. Що вже казати про людей, які нещодавно завели собі чотирилапих друзів?!

Тебе приваблює доступна ціна на корм для собак на сайті Аврори, але не знаєш, який саме вибрати? Мета цієї статті — дати корисні рекомендації щодо підтримання оптимальної дієти для твого вихованця. З неї ти дізнаєшся, як правильно подбати про дотримання здорового раціону, та зможеш швидко зробити вибір навіть без допомоги продавця-консультанта.

корм для собак

Розглянь можливість купити корм преміального класу

Ці продукти зазвичай виготовляються з високоякісних інгредієнтів і джерел білка, без штучних барвників. Вони містять корисні для здоров’я тварини антиоксиданти та вітаміни. Такий корм для собак виготовляється за збалансованими формулами, які розроблені спеціально для конкретного вікового етапу, розміру породи та особливостей стану здоров’я.

Часто власники домашніх тварин уникають покупки кормів преміального класу через їхню високу вартість. Проте для того, щоб оцінити справжні витрати, краще порівнювати не лише ціну пакування, а й рекомендований розмір порції відповідно до віку та рівня активності вихованця. Часто дорожчі гранули є економнішими у використанні. Звертай на це увагу, якщо змінюєш раціон чотирилапого друга – інакше це може призвести до надмірного набору або втрати ваги.

Враховуй вагу та вік домашнього улюбленця

Собаки мають різні потреби в харчуванні залежно від віку та маси тіла. Одночасно для кожного етапу розвитку тварини та розміру існують спеціальні корми, що здатні повністю задовольнити потреби організму в певний період. Враховуй, що для маленьких та середніх порід собак період інтенсивного зростання продовжується до 1, для великих – до 1,5, а для екстравеликих – до 2 років. Зрілий вік – це період до 7 років, після чого тваринам краще пропонувати раціон меншої калорійності, а деяким особинам потрібне значне коригування дієти.

Зверни увагу на особливі потреби тварини щодо харчування

Це зазвичай медичні проблеми: чутливий шлунок, захворювання суглобів чи зубів, алергія тощо. Виробники сьогодні пропонують надзвичайно широкий асортимент кормів, що здатний задовольнити вимоги найвибагливіших пухнастих споживачів. Якщо після зміни раціону у тварини з’явилися неприємні симптоми або погіршилося самопочуття, краще проконсультуватися з ветеринаром: лікар підкаже, які саме інгредієнти могли викликати проблему.

корм для собак

Як перевести тварину на новий раціон

Господарі можуть змінити дієту вихованця з декількох причин. До найпоширеніших належать:

  • врахування спеціальних потреб собаки;
  • зміна вікової категорії;
  • потреба у введенні лікувальної дієти для вирішення певних медичних проблем;
  • вибір альтернативного варіанту харчування для зручності господарів;
  • економічні фактори, пов’язані з ціною корму.

Варто врахувати, що зміна раціону може викликати у собаки стрес і розлад шлунку. Тому не треба без вагомої причини переходити на інший корм. Проте, якщо це необхідно, варто дати тварині час на адаптацію. Зазвичай він становить до 30 днів. У цей період власнику потрібно поступово додавати до звичайного раціону новий корм та спостерігати за здоров’ям вихованця.

Вибір найкращого продукту для домашнього улюбленця залежить від багатьох факторів. Насамперед у цьому питанні необхідно орієнтуватися на вік та потреби собаки. Другим за важливістю критерієм є вартість корму. Преміальне харчування зазвичай коштує дорожче, проте треба брати до уваги розмір порції, який у цьому типі кормів може бути меншим. У підсумку переплата часто виявляється незначною. Щоб одночасно подбати про правильне харчування чотирилапого друга та власний бюджет, замовляй корми для собак на сайті Аврори – там завжди дешевше.

Сброс пароля

Вернуться на
Войти
Что вы хотите нам прислать?
История
Внимание! Разыскиваются интересные истории про братьев наших меньших.
Видео
Присылайте ваши видео и мы их обязательно опубликуем.
Фото
Присылайте фото ваших питомцев и мы их обязательно опубликуем.