Вибирайте найкраще: переваги кормів Royal Canin для котів

корм для кота

Французький бренд Royal Canin — один із найвідоміших і визнаних серед ветеринарів, розплідників, власників котів. Дбайливі господарі вибирають корми супер-преміум-класу для своїх вихованців. Така популярність не є результатом маркетингової стратегії. Це наслідок тривалої кропіткої роботи співробітників компанії, які вже понад 50 років розробляють і вдосконалюють продукти для тварин.

Чим корисні корми Royal Canin для котів

Основою рецепту будь-якого продукту є природний раціон тварин, а також їхні потреби та вподобання. Виробник розробив збалансовані повнораціонні корми для пухнастиків різного віку, породи, способу життя, стану здоров’я та харчових звичок. Саме тому кожен власник може замовити Royal Canin для котів на МАУДАУ, що:

  1. легко засвоюється;
  2. приносить максимальну користь;
  3. не викликає ожиріння та алергії.

Окремо варто відзначити лікувальні корми, що дають не постійно, а вводять в раціон вихованця в період захворювання або відновлення після нього. Разом із ліками вони допомагають повернути кішку до нормального життя та харчування.

кот ест корм

Створення індивідуальних рецептів для кожної категорії котів дуже важливе. У природі раціон кошенят відрізняється від харчування дорослих тварин. Так само як відрізняються й харчові потреби різних порід, здорових і хворих котів. Таким чином, для досягнення максимальної користі та безпечності корму дієтологи розробили різні раціони, з яких можна вибрати оптимальний для кожного конкретного випадку.

Тонкощі виробництва корму для котів

Основні принципи, яких дотримується у своїй роботі виробник, — користь і безпечність усієї продукції, що випускається. Цього дозволяє досягти ціла низка факторів. Насамперед це ретельний підбір інгредієнтів. З постачальниками сировини виробника пов’язує багаторічна співпраця. Внаслідок цього сформувалися чіткі критерії продуктів, що використовуються для виготовлення кормів Royal Canin:

  1. свіжість та висока якість;
  2. натуральне походження;
  3. відсутність ГМО.

Рецептура всіх раціонів передбачає використання тваринного та рослинного протеїну найвищої якості. Жоден корм Роял Канін для котів не містить як основний компонент соєвий або синтетичний білок, оскільки це суперечить правилам здорового харчування. Контроль якості починається ще на етапі вибору сировини, а закінчується випробуваннями готового корму.

кот зевает

Усі коти є унікальними тваринами, які дарують багато тепла та затишку. Тому вони заслуговують на гідне харчування найкращим кормом. В інтернет-магазині MAUDAU представлено великий асортимент продукції Royal Canin. Оскільки це преміальні продукти, вони коштують дорожче за бюджетні корми. Але здоров’я пухнастих улюбленців того варте. Численні акційні пропозиції та знижки зроблять купівлю вигіднішою.

Сброс пароля

Вернуться на
Войти
Что вы хотите нам прислать?
История
Внимание! Разыскиваются интересные истории про братьев наших меньших.
Видео
Присылайте ваши видео и мы их обязательно опубликуем.
Фото
Присылайте фото ваших питомцев и мы их обязательно опубликуем.