Сухий корм — смачна і збалансована їжа для кицьки

корм для котiв

Домашні улюбленці потребують не менше уваги, ніж інші члени родини. Для здорового росту, блискучої шерсті та рухливості їх потрібно правильно годувати. Це означає, що їжа має бути збалансованою: включати достатньо мінералів, вітамінів, мікроелементів. Страви з людського столу — поганий вибір для кицьки. Деякі з них погано перетравлюються ШКТ тварини і практично не засвоюються. Інша справа — спеціально створені виробниками сухі корма для котів різного віку, порід, стану здоров’я.

корм для котов

Чим зручні готові корми для кицьок

Звісно, ніхто не забороняє самостійно готувати для пухнастика страви, які не тільки йому смакуватимуть, але й будуть максимально корисні. Але така робота потребує багато часу й сил. Не завжди вдається правильно відміряти дозу, розрахувати пропорції. Отже, результат може бути незадовільним. Куди краще купити для улюбленця сухий корм для котів недорого. Саме тому заводчики тварин і ветеринари рекомендують купувати для улюбленців готову їжу промислового виробництва. Як наслідок, не буде потреби догодовувати їх мінералами і вітамінами. За один прийом страви кицька отримає оптимальну кількість необхідних речовин.

Класи кормів

Продукція відрізняється не тільки брендом, ціною, але і складом. Суха їжа економ класу шкідлива для улюбленців. Під час її виготовлення використовуються залишки м’яса й рослинництва. Кількість білка та інших корисних речовин є мінімальною. У складі завжди присутні барвники та ароматизатори. До їжі преміумкласу належать недорогі корма, які також не приносять багато користі. Картопля, кукурудза, куряче м’ясо погано засвоюються організмом тварини і є алергенними. Швидкому насиченню сприяють вуглеводи, яких у кормі велика кількість. Корма суперпреміум дозволяють годувати пухнастика повноцінно. До складу входить натуральне м’ясо. Замість пшениці, яка погано засвоюється, у якості джерел вуглеводів використовують картоплю, овес, рис. Антиоксиданти і консерванти походять із натуральних інгредієнтів. Найякіснішими кормами вважаються холістики. Вони виготовляються виключно із натуральних, корисних для тварини компонентів. Серед них — дегідроване або свіже м’ясо, риба, які є джерелом білка. Вуглеводи тварина отримує з бобових і картоплі, клітчатку — з легких овочів, ягід, фруктів. До складу можуть входити вітамінно-мінеральний комплекс, натуральні консерванти.

Переваги продукту

Продукція проста у використанні і зберіганні. Щоб погодувати пухнастика, достатньо відміряти необхідну порцію відповідно до його віку, ваги і стану здоров’я. У сухих кормах висока концентрація корисних речовин і хороші смакові якості. Асортимент брендів і лінійок дозволяє вибрати варіант для різних тварин і на будь-який смак. Виробники пропонують такі корма для щоденного раціону дорослих тварин й під час хвороби, для кошенят. Але купуючи для свого улюбленця сухий корм, пам’ятайте, що він повинен мати постійний доступ до чистої свіжої води. Об’єм випитої твариною рідини має перевищувати порцію корму в три рази.

Сброс пароля

Вернуться на
Войти
Что вы хотите нам прислать?
История
Внимание! Разыскиваются интересные истории про братьев наших меньших.
Видео
Присылайте ваши видео и мы их обязательно опубликуем.
Фото
Присылайте фото ваших питомцев и мы их обязательно опубликуем.